image

Proč si vybrat chladicí boxy?

Nezáleží na tom, zda bydlíte v rodinném domě a potřebujete chladit větší množství masa, nebo zda potřebujete chladicí box do vaší restaurace, bistra či řeznictví. Chladicí box zajistí dokonalé udržení nastavené teploty, ruku v ruce se skvělou energetickou účinností, která znamená nemalé úspory oproti jiným druhům chlazení.

Chladicí boxy jsou vhodné i do soukromých nemovitostí, například pro myslivce nebo včelaře. Své uplatnění ale najdou i v komerčním prostoru, třeba v restauracích, bistrech, pivnicích, minipivovarech, ale i u řezníků, nebo květinářů. Všude tam nabízejí vyřešení problémů s chlazením, které má být efektivní jak z hlediska objemu prostoru a udržení teploty, tak z hlediska nákladů.

Jaký druh chladicího boxu potřebuji?

Chladicí boxy existují v různých variantách, liší se svou konstrukcí, izolačními vlastnostmi, materiály, velikostí, celkovým objemem, způsobem chlazení i výkony. Jak a podle čeho vybrat tu pravou variantu a jakou technologii zvolit? 

Od toho jsem tu já. S ohledem na vaše potřeby, specifikace, charakter použití i velikost nemovitosti, komerční i osobní,  navrhnu optimální řešení s ohledem na zajištění správného chlazení, s jistotou úsporného provozu.

image
image

Jak probíhá realizace?

S ohledem na vaše požadavky, potřeby, parametry vaší nemovitosti, i další proměnné, navrhnu a odprezentuji vhodná řešení pro váš dům, sklad, komerční prostor, restauraci, bistro, minipivovar...

Zajistím odbornou montáž navrženého a odsouhlaseného řešení, včetně všech dodatečných prací. Vše takzvaně "na klíč", s předáním hotového řešení.

Instalací to nekončí. Samozřejmostí je z mé strany jak pravidelný, tak pochopitelně záruční i pozáruční servis.

Kontakt

Tomáš Dunajčík - Certifikovaný partner Daikin
Na Bělidle 948, 517 21, Týniště nad Orlicí

+ 420 602 127 276
dtchlazeni@gmail.com


IČO: 09602348
DIČ: CZ8606253722

image